background

Genel Müdürümüzden Mesaj

BMED, 2017 yılında kurulmuş nadir görülen hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaçlarıyla Türk ilaç sektöründe yerini almıştır.

about

Merhabalar,

Sektörde 10 yılı aşan deneyimimizle ve yıllar içerisinde gerçekleştirdiğimiz global iş ortaklıklarının da sinerjisiyle güçlenerek daha yüksek hedeflere, daha kararlı bir şekilde yürüyoruz.

Sunduğumuz nadir çözümler ve sağladığımız hizmetlerle, Türkiye'nin önde gelen ilaç şirketlerinden birisi haline gelmek için kararlı ve kaliteli adımlar atıyoruz. Ürün portföyümüzü en iyi şekilde geliştirerek rekabet gücünü ve hizmet verimliliğini artırıyoruz. Böylece sorumluluğunu üstlendiğimiz tıbbi ve beşeri ürünlerin hastalara en kaliteli şekilde ulaştırılması için çabalamaktayız.

Türk tıbbının gelişimi ve nadir tedavilere erişebilirliği için üstlendiğimiz misyonda, siz değerli iş ortaklarımız ile birlikte ilerliyoruz. İş ortaklarımız ile bilimsel ve etik kurallara dayalı bir ilişki en temel ilkemiz olup bu ilke doğrultusunda gün geçtikçe ailemize katılan yeni partnerlerimiz ile geleceğe yatırım yapmaktayız.

Yakın, orta ve uzun vadede geleceğin ortaya koyacağı zorlu koşullara hazırlıklı olarak ilerliyoruz. Tüm koşullar altında öz motivasyonunu koruyan, misyonundan ve belirlediği gelecek vizyonundan taviz vermeyen bir çalışma anlayışı ile faaliyetlerimizi yönetiyoruz. Bu noktada alanında uzman ve her geçen gün büyüyen saha kadromuz ile siz değerli hekimlerimizin yanında olmaya ve hasta odaklı bir anlayışla yolumuzu çizmek için gelişiyoruz.

Geleceğe güvenle bakarken, yola çıkarken belirlediğimiz ilkelerimizden taviz vermeyeceğimize ve her zaman insan sağlığı için emek harcayacağımıza söz veriyoruz.

Çağlar Taş
Genel Müdür

background

Nadir Hastalıkların tedavisinde BMED.

BMED İlaç, bir çok alanda sağlamış olduğu Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile hastaların tedaviye etkin ve güvenilir olarak ulaşmasını hedefler. Ürünlerimizi veya Nadir Tedavilerimizi detaylı incelemek için lütfen tıklayınız.

Endokrinoloji

Allerji ve İmmünoloji

Solid Organ Transplantasyonu

Hematoloji

Herhangi bir yan etki durumunda lütfen yan etki destek hattımızı arayınız. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. İletişim Bilgileri