background

Hakkımızda

2017 yılında kurulan ve ruhsatına sahip olduğu ilaçlarının yanında, yurt dışı ilaç listesi dahilindeki ilaç portföyüne de sahiptir. Yerli bir ilaç firması olan BMED, global partnerlikleri ile birlikte Türk tıbbının yanında yer almaktadır.

Dünyanın önde gelen ilaç firmaları ile partnerlikleri olan BMED’in hedefi; etik ve bilimsel değerler çerçevesinde ve yüksek kalite standartı ile nadir tedavilerin hastalara kolay ve hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

Endokrinoloji, Organ Transplantasyonu, Hematoloji, Onkoloji, Romatoloji başta olmak üzere bir çok branş ve terapötik alanda, nadir hastalıkların tedavisinde kullanılan ürünlerini hekimlerle buluşturup, tedavileri ulaştırmak için özveri ile çalışmaktadır.


BMED, farklı terapötik alanlara sunduğu ürün portföyünü sürekli zenginleştirmekte ve Türkiye’de nadir hastalıkların tedavisinde faaliyet gösteren en büyük ilaç şirketi olma hedefi doğrultusunda yoluna büyüyerek devam etmektedir.

BMED, saha kadrosu ile portföyünde yer alan ürünlerin satış ve pazarlamasını Türkiye'de geniş bir coğrafyada gerçekleştirmektedir.

Merkez ofisi Ankara’da bulunan BMED'in, bir diğer ofisi İstanbul'da bulunmaktadır.

background

Nadir Hastalıkların tedavisinde BMED.

BMED İlaç, bir çok alanda sağlamış olduğu Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile hastaların tedaviye etkin ve güvenilir olarak ulaşmasını hedefler. Ürünlerimizi veya Nadir Tedavilerimizi detaylı incelemek için lütfen tıklayınız.

Endokrinoloji

Allerji ve İmmünoloji

Solid Organ Transplantasyonu

Hematoloji

Herhangi bir yan etki durumunda lütfen yan etki destek hattımızı arayınız. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. İletişim Bilgileri