background

Hakkımızda

BMED, 2017 yılında kurulmuş nadir görülen hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaçlarıyla Türk ilaç sektöründe yerini almıştır.

BMED, 2017 yılında kurulmuş nadir görülen hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaçlarıyla Türk ilaç sektöründe yerini almıştır.

Dünyanın önde gelen ilaç firmaları ile partnerlikleri olan BMED’in hedefi, etik ve bilimsel değerler çerçevesinde ve kaliteli ürün anlayışı ile nadir tedavilerin hastalara kolay ve hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

Başta Endokrinoloji, Alerji, Onkoloji, Hematoloji, Oftalmoloji ve Nöroloji olmak üzere bir çok  branşta nadir hastalıkların tedavisinde kullanılan ürünlerini hekimlerle buluşturup, nadir hastalıklarının tedavisinde özveri ile çalışmaktadır.

Merkez ofisi Ankara’da bulunan BMED İlaç’ın, İstanbul'da da ofisi  bulunmaktadır. BMED saha kadrosu ile Türkiye’de geniş bir coğrafyaya, portföyünde yer alan ürünlerin satış ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir.

Bu doğrultuda BMED, 10 farklı ülkeden 12 farklı partnerle Türkiye’de ihtiyaç olan tedavilere hastaların ulaşmasını sağlamaktadır. BMED, portföyünü sürekli zenginleştirmekte ve Türkiye’de nadir hastalıkların tedavisinde en büyük ilaç şirketi olma hedefi doğrultusunda yoluna devam etmektedir.",

background

Nadir Hastalıkların tedavisinde BMED.

BMED İlaç, bir çok alanda sağlamış olduğu Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile hastaların tedaviye etkin ve güvenilir olarak ulaşmasını hedefler. Ürünlerimizi veya Nadir Tedavilerimizi detaylı incelemek için lütfen tıklayınız.

Alerji& İmmünoloji

Hematoloji

Onkoloji

Kardiyoloji

Herhangi bir yan etki durumunda lütfen yan etki destek hattımızı arayınız. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. İletişim Bilgileri