background

Misyon & Vizyon

Etik ve bilimsel değerler çerçevesinde, yüksek kalite standartı anlayışı ile nadir hastalıkların tedavilerini ulaştırmak misyonunu üstlenirken, Türkiye'de nadir hastalıkların tedavileri alanında en büyük ilaç şirketi olmak vizyonu ile ilerlemekteyiz.

BMED’in hedefi; etik, bilimsel değerler çerçevesinde ve yüksek kalite standartı ile nadir tedavilerin hastalara kolay ve hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

  • VİZYONUMUZ

BMED’in vizyonu, insan sağlığının esas olduğu bir sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş olarak; ulusal ve uluslararası alanda yerli ve yabancı müşterilerine, dünya standartlarında çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermektir. Hizmet kalitesini çeşitlendirmek, geliştirmek ve insan sağlığı odaklı bir sektörün tüm dinamiklerini değerlendirerek yine insan sağlığı için üzerine düşenden de fazlasını yerine getirmektir.

  • MİSYONUMUZ

BMED’in misyonu, bulunduğu sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek sektördeki öncü bir konumunu korumaktır.

Öncü konumumuzu korurken, tedaviye erişim açısından eczaneler ve ilaç tedarikçileri arasında yer alan, kaliteli hizmet veren, güvenilir kurum kimliğini sürdürmek, müşterilerinin ihtiyaç, talep ve beklentilerini ürün portföyünü zenginleştirerek, en son teknoloji imkanları ve "İyi iş ahlakı" ilkeleri doğrultusunda, en uygun ticari koşullar altında karşılamaktır.

background

Nadir Hastalıkların tedavisinde BMED.

BMED İlaç, bir çok alanda sağlamış olduğu Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile hastaların tedaviye etkin ve güvenilir olarak ulaşmasını hedefler. Ürünlerimizi veya Nadir Tedavilerimizi detaylı incelemek için lütfen tıklayınız.

Endokrinoloji

Allerji ve İmmünoloji

Solid Organ Transplantasyonu

Hematoloji

Herhangi bir yan etki durumunda lütfen yan etki destek hattımızı arayınız. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. İletişim Bilgileri