background

Misyon & Vizyonumuz

BMED, 2017 yılında kurulmuş nadir görülen hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaçlarıyla Türk ilaç sektöründe yerini almıştır.

BMED, 2017 yılında kurulmuş nadir görülen hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaçlarıyla Türk ilaç sektöründe yerini almıştır.

  • VİZYONUMUZ

BMED’in vizyonu, insan sağlığının esas olduğu bir sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş olarak; ulusal ve uluslararası alanda yerli ve yabancı müşterilerine, dünya standartlarında çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermektir. Hizmet kalitesini çeşitlendirmek, geliştirmek ve insan sağlığı odaklı bir sektörün tüm dinamiklerini değerlendirerek yine insan sağlığı için üzerine düşenden de fazlasını yerine getirmektir.

  • MİSYONUMUZ

BMED’in misyonu, bulunduğu sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek sektördeki öncü bir konumunu korumaktır.

Öncü konumumuzu korurken, tedaviye erişim açısından eczaneler ve ilaç tedarikçileri arasında yer alan, kaliteli hizmet veren, güvenilir kurum kimliğini sürdürmek, müşterilerinin ihtiyaç, talep ve beklentilerini ürün portföyünü zenginleştirerek, en son teknoloji imkanları ve " İyi iş ahlakı " ilkeleri doğrultusunda, en uygun ticari koşullar altında karşılamaktır.

background

Nadir Hastalıkların tedavisinde BMED.

BMED İlaç, bir çok alanda sağlamış olduğu Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile hastaların tedaviye etkin ve güvenilir olarak ulaşmasını hedefler. Ürünlerimizi veya Nadir Tedavilerimizi detaylı incelemek için lütfen tıklayınız.

Alerji& İmmünoloji

Hematoloji

Onkoloji

Kardiyoloji

Herhangi bir yan etki durumunda lütfen yan etki destek hattımızı arayınız. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. İletişim Bilgileri