background

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Dünyanın önde gelen ilaç firmaları ile partnerlikleri olan BMED’in hedefi; etik ve bilimsel değerler çerçevesinde ve yüksek kalite standartı ile nadir tedavilerin hastalara kolay ve hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Şirkete iletmiş olduğunuz ad soyad, e-posta adresi, telefon numarası, lokasyon bilgilerinden oluşan kişisel verileriniz, talebinizin niteliği ve içeriğine bağlı olarak, İnternet sitesi üyelik hizmetlerinin sağlanması, ticari elektronik ileti gönderilmesi, ürün tanıtım ve çalışmalarımıza yönelik iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi, talep/şikayetlerin takibi amaçlarıyla işlenecek, 

• BMED İlaç, bünyesinde bulunan şirketlerimizle gerektiğinde paylaşılabilecek, 
• Şirket çalışanları veya yetkilileri tarafından söz konusu taleplere cevap verilebilmesi amacıyla kişisel veri sahibi ilgili kişi ile iletişim kurulabilecek ve ticari elektronik ileti gönderilebilecektir. 

Kişisel verileriniz, KVKK mevzuat düzenlemelerine uygun olarak işlenmekle birlikte, işlenme sebeplerinin ortadan kalkması halinde veya talebiniz üzerine silinir, yok edilir veya anonim hale getirilir. 

Yukarıda belirtilen kişisel verilerimin 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu uyarınca BMED İlaç bünyesinde bulunan şirketlerle gerektiğinde paylaşılmasına, tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine şirket tarafından aktarılmasına ve işlenmesine ilişkin aydınlatma metni vasıtasıyla tarafıma yapılan bilgilendirmeyi okuduğumu, incelediğimi, değerlendirip anladığımı, veri sorumlusu sıfatıyla BMED İlaç ve bünyesinde bulunan şirketler tarafından kişisel verilerimin yukarıda belirtildiği üzere işlenmesine açık onayımın olduğunu, kanunun bana tanımış olduğu haklarımı bildiğimi ve içeriğini okuyup anladığımı ve işlenmesine muvafakat ettiğimi kabul ve beyan ederim.

KVKK POLİTİKAMIZI PDF OLARAK İNDİR 

 

 

background

Nadir Hastalıkların tedavisinde BMED.

BMED İlaç, bir çok alanda sağlamış olduğu Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile hastaların tedaviye etkin ve güvenilir olarak ulaşmasını hedefler. Ürünlerimizi veya Nadir Tedavilerimizi detaylı incelemek için lütfen tıklayınız.

Endokrinoloji

Allerji ve İmmünoloji

Solid Organ Transplantasyonu

Hematoloji

Herhangi bir yan etki durumunda lütfen yan etki destek hattımızı arayınız. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. İletişim Bilgileri